Hrátky se hříbátky

4. května 2014 v 20:06 | Teddy Pie |  Novinky
Ahojky, tak jsem zpátky! Posledních pár dnů jsem dělala profilky a pak jsem je všechny najednou zveřejnila. Ještě mi chybí profilky mývala Šeduly, štěnátka Boobyho, bezejmenné frísky a všech lidí.
Taky nebylo moc času. Pořád jsem si říkala Něco napíšu, udělám článek, něco vyfotím... No, a tak píšu až ted'...
Když jsem příležitostně fotila profilky, nafotila jsem taky sérii mích amatérských fotek s názvem "Hrátky se hříbátky". Ano, vím, trochu otřepaný název ale co byjste chtěli, od začínající rančerky? :)
Fotky už jsou na rajčeči, stačí kliknout SEM.
Malá ochutnávka:Další důvod, proč jsem nenapsala v pátek nebo v sobotu je, že jsem u babičky. Vlastně i tehle článek píšu na babiččině PC, ale nemám tu drát kterým bych přetáhla fotky do počítače, tak to tady napíšu a fotky k tomu dám doma...
Dneska jsem si celé dopoledne hrála na písku na zahradě a udělal jsem nejdřív tunel a pak do toho nadělala malé tunílky jako do ementálu.
Fotečka:
Ano, všechny ty malé tunílky vedou do toho hlavního největšího tunelu.


Taky mě napadlo, že bych vám mohla ukázat nějaké své výrobky, jenže ani sedla, ani uzdečky mi nejdou. Uzdečky jakš takš jo, ale ty sedla, to je katastrofa... Ale na jedno jsem přece pyšná, a to jsou moje deky pro schleichy. Tak jsem vám je všechny vyfotila TADY.


Nevím co bych psala dál... Nic mě nenapadá, asi někldy napíšu nebo nafotím příběh...
Ale ne ted'. teď už odjíždíme od babičky...

Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama